Philadelphia, öt major csapat, egyetemi csapatok, minor ligák. Mindent Philly városáról

Friss topikok

Öt vereség után nyert a Phillies

2010.05.29. 14:59 PhillyFun

27 év után esett meg a csapattal az a csúfság, hogy három egymást követő meccsen nem sikerült pontot szerezni. Szerencsére egyelőre letudtuk a Mets elleni párharcot és Floridában, ha minimális különbséggel is, de sikerült nyerni a Marlins ellen.

Egymás harmadszor kapott ki nullára Philadelphia Phillies, ilyenre pedig 1983 óta nem volt példa. A New York Mets ellen egyáltalán nem ment, három meccs, három vereség, 0-16. Ez botrányosan rössz eredmény, ráadásul a csütörtöki vereség már az ötödik volt a sorban. Ezen a találkozón már semmi sem sikerült, egyedül Victorino tette oda magát, akinek három bázisa volt, mindössze négy hittel fejeztük be a meccset.

Szerencsére a Mets után jött a Marlins és a floridaiak ellen sikerült javítani. A pitcher Kyle Kendrick volt, harmadik győzelmét aratta, Ibanez tripla bázist ütött, az ütőhatékonyság 0,265 volt. Howard már a 33. RBI-jét szerezte, ezzel a csapat legjobbja ebben a statisztikéban. A Philliesnek 30 innings után sikerült megint pontot szerezni (ilyenre az MLB-en is 2007 üta nem volt példa), a Marlins elleni negyedikben Ibanez tripla ütése után Howard ért a home plate-re. Aztán a következőben Utley állt a második bázison, Howard nagyszerű ütésével ért körbe. A harmadik pontunkat pedig Utley ütéséből, Victorino futásából érte el a csapat.

05.27.: New York Mets-Philadelphia Phillies 3-0