Philadelphia, öt major csapat, egyetemi csapatok, minor ligák. Mindent Philly városáról

Friss topikok

Detroitban nyert az Eagles

2010.09.20. 11:15 PhillyFun

Győztesen tért vissza Michael Vicks, aki börtönbüntetése után először volt kezdő. Két és fél negyeden át kifogástalanul játszott az Eagles, aztán az utolsó játékrészben majdnem elszórakozta 18 pontos előnyét. Végül sikerült behúzni a győzelmet. A Vick-parádéról videó.

Ha a csapat egységeket nézzük, az offense nagyszerű játékot produkált, elsősorban Michael Vicket, DeSean Jacksont és a LeSean McCoyt lehet kiemelni. Vick 34-ből 61,8 százalékos passzjátékot mutatott be, 21 volt pontos, két TD és 284 yard. Ennek ellenére Andy Reid főedző már közölte a Jacksonville ellen Kolb kezd. Meglátjuk.

McCoy 15 éves rekordot döntött. 120 yardos futása alatt három futásból lett TD-je volt, amire legutóbb egy meccsen 1995-ben Charlie Garner volt képes. Jackson is parádézott, 4 elkapásból 135 yard és egy TD.

Az első negyedben kiegyenlített volt a meccs. Itt is, ott is egy TD, viszont az Eagles játékánál Vick 45 yardot passzolt. A nagyszünetre aztán McCoy és Maclin TD-jeivel sikerült átvenni a vezetés. Aztán beindult McCoy előbb 4 yardos, majd 46 yardos futásával és természetesen David Akers most is hibátlan, 5/5-ös kickjeivel 35-17-re ment az Eagles.

Aztán úgy gondolhatták a játékosok, hogy zsebben a meccs, mert nagyon feljött Shaun Hill vezérletével a Lions, Best TD-je (154 yard catching a meccsen) és az extrapont után már 35-24 volt. Az Eagles offense játéka nem sikerült. Jött megint Hill Calvin Johnsonnak adott 19 yardos passzából TD, majd sikeres két pontos kísérlet és máris 35-32-re állt a meccs.

A vége nagyon meleg volt. Hill három hibás passz, majd a időkérés után a negyedik. Jött az Eagles és Vick, de háromszor is egy-egy yardot hátrafelé haladtunk, végül szerencsére 3 és 12-nél letelt a játékidő, meg van az első idei siker.

Nézzük a defense-t: Omar Gaither 11 tackle, Nate Allen és Ellis Hobbs egy-egy interceptions. Brandon Graham és Juqua Parker egy-egy sack, utóbbinak második meccsén az első volt, Parkernek idén már a harmadik. Az NFC Eastben a Washington és a New York Giants is kikapott. Előbbi a Houstontól, utóbbi az Indianapolistól. Ezen a meccsen Peyton Manning hazai pályán sima győzelemre vezette együttesét az öccse irányította Giants ellen

Detroit Lions-Philadelphia Eagles 32-35 (7-7, 10-14, 0-7, 15-7)
Detroit, Ford Field, 56 688 néző
1. negyed: PHI Jackson TD (45 yard passz Vick, Akers kick); DET Best TD 14 yard run (Hanson kick)
2. negyed: DET Hanson 45 yard FG; DET Best TD (75 yard passz Hill, Hanson kick); PHI McCoy TD 14 yard run (Akers kick); PHI Maclin TD (9 yard passz Vick, Akers kick)
3. negyed: PHI McCoy TD 4 yard run (Akers kick)
4. negyed: PHI McCoy TD 46 yard run (Akers kick); DET Best TD 2 yard run (Hanson kick), Johnson TD (19 yard passz Hill, 2 pont Johnson passz Hill)
Total yard: DET 444 (329 passz, 115 futás); PHI 409 (247 passz, 162 futás)
Büntetés: DET 51 yard; PHI 75 yard
First Downs (passz/futás/büntetés) DET 22 (8/13/1); PHI 24 (9/13/2)