Philadelphia, öt major csapat, egyetemi csapatok, minor ligák. Mindent Philly városáról

Friss topikok

Megint öt ponttal kapott ki a Sixers

2010.04.10. 15:42 PhillyFun

Egymás után hatodik vereségét szenvedte el Philadelphia kosárcsapata. Ezúttal a Milwaukee Bucks nyert a Wachoviában, 95-90-re.

Gyakorlatilag az elején elment a meccs, a Milwaukee 9-0-s rohanással kezdett, a Sixersben Kapono csak két és fél perc után szerezte az első pontot. A negyed felénél, sőt 2:13-mal a vége előtt még sikerült három pontra felzárkózni, de aztán kilenc lett közte. A játék képe a második negyedre sem változott, így aztán a Bucks megnyugtató, 12 pontos előnnyel ment a nagyszünetre.

Aztán a harmadik negyedben Iguodala és Holiday elkezdte szórni a pontokat. Főleg utóbbi, aki 24 percig egyetlen egyet sem jegyzett. Másfél perccel a negyed vége előtt már csak három pont volt a különbség a két csapat között. A végére a Milwaukee öt pontos előnnyel ment pihenni, amit aztán a meccs végéig megtartott.

Sajnos ez megint olyan meccs volt, amelyen egyetlen pillanatig sem volt nálunk az előny. 12,9 másodperccel pedig már csak egy ponttal ment a Bucks, pedig az ellenfél legjobbja, Andrew Bogut súlyos sérülése miatt hiányzott.

A vendégek közül Delfino, a Sixersből Iguodala jutott 20 pont fölé. Louis Williams nagyon jól játszott, 21 pontot szerzett 26:12 alatt, hat gólpasszt adott. A kezdő ötösből Kapono, Brand és Dalembert ezúttal mélyen tudása alatt játszott, igaz Dalembert 15 lepattanója szép munka volt. A 17 eladott labdánk megint nagyon sok volt.

Philadelphia 76ers-Milwaukee Bucks 90-95 (15-24, 21-24, 24-17, 30-30)
Philadelphia, Wachovia Center, 14 217 néző. Vezette: Bob Delaney, Zach Zarba, John Goble.
Philadelphia: Kapono 4, Brand 2, Dalembert 7, Iguodala 21, Holiday 13. Green 11, Speights 4, Williams 15, Meeks 11, Elson 2, Carney 2, Smith 0.
Lepattanók: Dalembert 15, Brand 5, Iguodala, Holiday 4-4, Kapono, Meeks 3-3, Holiday, Speghts, Williams 2-2, Green, Elson 1-1.
Assziszt: Holiday 8, Williams 6, Brand 3, Iguodala 2, Kapono 1.
Field Goasl: 36/81 (44,4%), 3PM: 9/22 (40,9%), Free Throw: 9/20 (45%).