Philadelphia, öt major csapat, egyetemi csapatok, minor ligák. Mindent Philly városáról

Friss topikok

Javított Los Angelesben a Phillies

2010.09.01. 12:51 PhillyFun

A hétfői 5-0-s vereség után a Philadelphia 8-4-re verte a Dodgerst. A remek támadójáték nyolc futást hozott, Brian Schneider és Ryan Howard home runt ütött, mindkét ütés háromfutásos volt, azaz hat pontot ért.

A Dodgers az első innnings után 1-0-ra vezetett, de a harmadik végére már 6-1 volt az állás a Philliesnek. A másodikban Schneider hom runjából az előbb dupla bázist ütő Werth és Victorino is pontot szerzett. A harmadikban Utley és Polanco is bázison állt, amikor Howard jött a home runnal. Neki már a 24. volt idén.

A hazai csapat a hatodik játékrész végére 6-4-re zárkózott, de a hetedikben újabb kettős Phillies-futással eldőlt a meccs. Carlos Ruiz jó ütéséből Howard és Werth ért körbe. A Phillies ezzel a győzelemmel három és fél sikerrel követi Atlantát, amely szintén nyert, de a legjobb második helyen mér másfél győzelemmel vezet a San Francisco Giants előtt. A Phillies július 29-e után tudott megint egy meccsen két háromfutásos home runt ütni.

08.31.: Los Angeles Dodgers-Philadelphia Phillies 4-8
Los Angeles, Dodger Stadium, 45 164 néző.
Győztes dobó: Kendrick (W 9-7) SO 0, ERA 4,72, 5,0 innings.
Home run: Schneider (4, 2nd inning off Monasterios, 2 on, 1 out), Howard (24, 3rd inning off Troncoso, 2 on, 0 out).