Philadelphia, öt major csapat, egyetemi csapatok, minor ligák. Mindent Philly városáról

Friss topikok

A Sixers ellen szakadt meg a Detroit rossz sorozata

2010.04.07. 15:56 PhillyFun

Ez most már biztosan nem a mi szezonunk. Az a Detroit is nyerni tudott a Wachoviában, amely 11 meccs óta senkit sem tudott legyőzni. Ráadásul 21 ponttal nyert a Pistons.

Négy meccs óta nem sikerült nyerni a Philadelphia Sixersnek, pedig a keddi ellenfél az a Detroit Pistons volt, amely 11 meccs óta nem képes senkit verni, legutóbb március 12-én nyert. A szünetben még döntetlen volt, aztán a harmadik tizenkét percben 11 pontot vert ránk a Pistons, az utolsó negyedben meg újabb tízet. Ráadásul a vendégeknél Richard Hamilton, Chris Wilcox és Jason Maxiell sérülés miatt hiányzott és a kezdőötösbe jelölt Rodney Stuckey a harmadik harmadban megsérült.

A Sixers kezdőötöséből csak Holiday szerzett egy labdát, ugyanakkor 16-szor adtuk el, főleg Kapono szórta el könnyedén. A legjobb hazai, a csere Marreese Speights volt, aki 21 pontot szórt, főleg a szabaddobások mentek jól, ebben 7/8-cal zárt, de dicséretet érdemel Jodie Meeks is, aki 19 pontig jutott. A vendégeknél Vilanueva 25, Stuckey 24 ponttal zárt. A Philadelphia már csak a liga leggyengébb csapatát, a New Jerseyt előzi az Atlantic-divízióban, már csak hat csapat gyengébb nála. Gyorsan el kell felejteni ezt a szezont és jövőre a playoffért dolgozni. Szerdán Miamiban utazunk, sok jóra ott sem számíthatunk.

Philadelphia Sixers-Detroit Pistons 103-124 (30-34, 31-27, 19-30, 23-33)
Philadelphia, Wachovia Center, 13 832 néző, vezette: Bill Spooner, Mark Lindsay, Leroy Richardson.
Philadelphia: Kapono 9, Brand 6, Dalembert 4, Iguodala 12, Holiday 11. Smith 4, Speights 21, Williams 12, Meeks 19, Green 5.
Lepattanók: Speights 6, Dalembert, Smith, Meeks, Green 4-4, Iguodala 3, Kapono, Brand 2-2.
Assziszt: Holiday 9, Kapono 6, Iguodala 5, Williams, Meeks 3-3, Speights 3.
A legtöbb labdát szerezte: Smith 2. A legtöbb labdát eladta: Kapono: 5.
2 pontos: 39/74 (52,7%), 3 pontos: 6/20 (30,0%), Szabaddobás: 19/23 (82,6%)